O Прстен пакување

O Прстен пакување | YIH TSAI PRECISION INDUSTRIAL CO., LTD.
YIH TSAI PRECISION INDUSTRIAL CO., LTD. е професионална производителот, набавувачот и извозник што се занимава со дизајн, развој и производство на и производство на O Прстен пакување. Ние се наоѓа во Taiwan, Со удобен превоз пристап. Сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни маркери целиот свет.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на O Прстен пакување по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за O Прстен пакување
Ние посветена на целта на "стабилен квалитет, позитивни производ R & D, искрен и брза услуга" за најсовршени објект на клиентите на

O Прстен пакување

. Очекувајќи покровителство од сите индустрии, вашето задоволство е нашата мотивација да се создаде иднина за вечен бизнис.
  • O Прстен пакување - 013
O Прстен пакување
модел - 013
О ПАКУВАЊЕ ПРСТЕН

Опис на производот:Главно за цели на запечатување,водоотпорен,нафта-доказ,херметички,истекување-доказ,Широко се користи во приборот за запечатување и притискање на автомобилски и локомотивни делови,растворувач-доказ и киселина-офорт за пломби на технолошка индустриска опрема и водоотпорни и притисни додатоци на електронски инструменти.
  1. материјал:NBR,EPDM,CR,ВИТОН,ACM,СИЛИКОН
  2. боја:според вашата потреба
  3. големина:големини и дизајни може да се прилагодат
  4. висок квалитет и конкурентни цени
  5. потекло:Тајван
Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.
Enquiry Now
производи Листа
ГУМЕНО ПАКУВАЊЕ Опис на производот:Главно за цели на запечатување,водоотпорен,нафта-доказ,херметички,истекување-доказ,и растворувач-доказ.Широко се користи во приборот за запечатување и притискање на автомобилски и локомотивни делови,растворувач-доказ и киселина-офорт пломби на технологија индустриска опрема,и водоотпорни и притисни додатоци на електронски инструменти. материјал:Гума,NBR,EPDM,CR,ВИТОН,ACM,СИЛИКОН боја:според вашата потреба големина:големини и дизајни може да се прилагодат висок квалитет и конкурентни цени потекло:Тајван Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.
О ПРСТЕН Опис на производот:Се користи за запечатување на конекторот за заптивки на медицински уреди,разновидна отпорност на високи и ниски температури,отпорност на временските услови,киселина и алкали,растворувач,анти-статични,не-опкружување за обележување. материјал:Гума,NBR,EPDM,CR,ВИТОН,ACM,СИЛИКОН боја:според вашата потреба големина:големини и дизајни може да се прилагодат висок квалитет и конкурентни цени потекло:Тајван Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.
ГУМЕНИ ВЛОШКИ Опис на производот:Се користи за запечатување на конекторот за заптивки на медицински уреди,разновидна отпорност на високи и ниски температури,отпорност на временските услови,киселина и алкали,растворувач,анти-статични,не-опкружување за обележување.Главно за запечатување делови,флексибилност и отпорност на замор на свиткување. материјал:Гума,NBR,EPDM,CR,ВИТОН,ACM,СИЛИКОН боја:според вашата потреба големина:големини и дизајни може да се прилагодат висок квалитет и конкурентни цени потекло:Тајван Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.