Вентил од гума за гуми

Вентил од гума за гуми Добавувач и производител во Taiwan.
YIH TSAI PRECISION INDUSTRIAL CO., LTD. се наоѓа во Taiwan производство, снабдување и извоз Вентил од гума за гуми со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет. Покрај тоа, нашите производи имаат добар углед кај нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не сега!
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Вентил од гума за гуми, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме почестени да добиете барања. Ние сме желни да прават бизнис со вас. Надевам дека ќе може да се најдат на специфичните

Вентил од гума за гуми

од нашите производи.
  • Вентил од гума за гуми - 047
Вентил од гума за гуми
модел - 047
ГУМЕНИ ВЕНТИЛИ ЗА МОНТАЖА ЗА ВЕЛОСИПЕДИ

Опис на производот:Комбинирање на различни материјали од гума и метал,погоден за надувување на отворите за воздух на велосипедите.
  1. материјал:Гума,NBR,EPDM,CR,ВИТОН,ACM,СИЛИКОН
  2. боја:според вашата потреба
  3. големина:големини и дизајни може да се прилагодат
  4. висок квалитет и конкурентни цени
  5. потекло:Тајван
Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.
Enquiry Now
производи Листа
ГУМЕНИ ВЕНТИЛИ ЗА МОНТАЖА Опис на производот:Комбинација на гума и метал различни материјали.Погоден е за отворот на вентилот за воздух на гумата на автомобилот. материјал:Гума,NBR,EPDM,CR,ВИТОН,ACM,СИЛИКОН боја:според вашата потреба големина:големини и дизајни може да се прилагодат висок квалитет и конкурентни цени потекло:Тајван Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.
ГУМЕНИ ДЕЛОВИ ЗА МОНТАЖА Опис на производот:Тоа главно се користи за запечатување на телото на маслото,и најчесто се користи во индустриска опрема,Авто делови,и разновидна опрема за пренос.Заптивката за масло е дел што го запечатува маслото во внатрешноста на машината за да не истекува,и на тој начин го одржува потребниот лубрикант во машината’дел за трчање.И има важна функција да спречи надворешна вода,песок,прашина и други упади. материјал:ACM гума боја:според вашата потреба големина:големини и дизајни може да се прилагодат висок квалитет и конкурентни цени потекло:Тајван Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.
ГУМЕНИ ПРАТИЦИ ЗА ВЕНТИЛИ Опис на производот:Комбинацијата на гума и метал со различни материјали и е погодна за употреба на автоделови. материјал:Гума,NBR,EPDM,CR,ВИТОН,ACM,СИЛИКОН боја:според вашата потреба големина:големини и дизајни може да се прилагодат висок квалитет и конкурентни цени потекло:Тајван Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.
ГУМА МОНТАЖА НА МЕТАЛ Опис на производот:Комбинирање на различни материјали од гума и метал,Авто делови. материјал:ACM гума,NBR,EPDM,CR,ВИТОН,ACM,СИЛИКОН боја:според вашата потреба големина:големини и дизајни може да се прилагодат висок квалитет и конкурентни цени потекло:Тајван Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.