Силиконски приклучок за дупка

Силиконски приклучок за дупка Производители, добавувачи-YIH TSAI PRECISION INDUSTRIAL CO., LTD.
Ние би сакале да биде вашиот сигурен Силиконски приклучок за дупка Производителот, набавувачот и извозник, и ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM услуга се добредојдени.
Да купувате со висок квалитет Силиконски приклучок за дупкапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Силиконски приклучок за дупка од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
Нашите

Силиконски приклучок за дупка

производи се комплексно дизајнирани и везени со врвен квалитет на теми. Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите производи и најдобра услуга.
  • Силиконски приклучок за дупка - 019
Силиконски приклучок за дупка
модел - 019
СИЛИКОНСКИ КАПАКИ ЗА МОТОЦИКЛИ

Опис на производот:Важна функција е капакот на отворот за полнење на локомотивата да прикаже навлегување на надворешна вода,песок и прашина.
  1. материјал:Гума,NBR,EPDM,CR,ВИТОН,ACM,СИЛИКОН
  2. боја:според вашата потреба
  3. големина:големини и дизајни може да се прилагодат
  4. висок квалитет и конкурентни цени
  5. потекло:Тајван
Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.
Enquiry Now
производи Листа
Гума за пакување Опис на производот:Се користи за цврсто запечатување на конекторот,така што производот е цврсто залепен и не е лесно да се олабави. материјал:NBR,EPDM,CR,ВИТОН,ACM,СИЛИКОН боја:според вашата потреба големина:големини и дизајни може да се прилагодат висок квалитет и конкурентни цени потекло:Тајван Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.
СИЛИЦИНСКИ КАПИ ЗА ОДДЕЛЕНИЕ НА ХРАНА Опис на производот:Главно за цели на запечатување,водоотпорен,нафта-доказ,херметички,истекување-доказ,и растворувач-доказ.Широко се користи како водонепропустлив спој за фонтани за пиење. материјал:силикон боја:според вашата потреба големина:големини и дизајни може да се прилагодат висок квалитет и конкурентни цени потекло:Тајван Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.
СИЛИКОНСКИ ЧИЗМИ Опис на производот:Во употреба во автомобили,локомотиви,АТВ,и други индустриски области,ракавот за прашина е многу важен дел.Може да ја заштити централната шипка на амортизерот од прашина,камени чипови,водени дамки,и метални чипови.Истекувањето на маслото поради гребнатини се користи и за заштита на погонското вратило на автомобилот. материјал:Силикон боја:според вашата потреба големина:големини и дизајни може да се прилагодат висок квалитет и конкурентни цени потекло:Тајван Примероците се бесплатни.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.